Projektui „Visi mes galime” – žiemos pertrauka

Atėjus rudeniui, UAB ,,Dzūkijos golfas baigia vykdyti projekto „Visi mes galime” šių metų veiklas, per kurias klubas suteikė galimybę visiems norintiems susipažinti su golfo žaidimu, o pradedančiuosius golfo žaidėjus skatino reguliariai sportuoti, organizuojant jiems varžybas kiekvieną savaitę. 

Per šį sezoną su golfu susipažino beveik 200 dalyvių, o golfo varžybų ture savo jėgas išbandė pusšimtis dalyvių, o projekto tarpinį finišą vainikavo finalinės golfo varžybos. 

Nors artėja šaltasis žiemos periodas, visus pradėjusius žaisti žaidėjus kviečiame ir toliau atvykti bei dalyvauti klubo organizuojamuose turnyruose, nes klubas veiks, kol leis lauko sąlygos. O tie, kas susipažino su golfu, tačiau dar neišdrįso varžytis,  kviečiame rudenį ir žiemą netingėti ir praeiti „Žalios kortelės” kursus, kad nuo pavasario galėtumėte pradėti žaisti golfo laukuose.  

Projektas „Visi mes galime” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos Švietimo, Mokslo ir Sporto Ministerijos.”