Aikštė 1
Par 5
530 m (580 y)
Žaidimo kryptis: šiaurės rytai

Tai nuostabi penkių smūgių žaidimo pradžios aikštė, turinti du posūkius, ir kurioje yra žaidžiama į įkalnę. Tarp dviejų žaidimo posūkių yra nuostabus smėlėtas kalvagūbris. Šią aikštę iš visų pusių supa pušynai, kairėje pusėje brandus pušynas, dešinėje – jaunuolynas. Šis jaunuolynas taip pat atskiria šią aikštę nuo 18 aikštės.
Aikštė 2
Par 4
320 m (350 y)
Žaidimo kryptis: pietryčių

Tai yra labai charakteringa, įdomi vieno posūkio keturių smūgių aikštė. Kamuoliuko išmušimo vietos yra sename tankiame pušyne. Kadangi, išmušimo vietose vėjo beveik niekada nesulauksite, todėl prieš išmušdami kamuoliuką atkreipkite į tai dėmesį. Geriausia yra taikytis į priešais esantį lapuočių mišką, kuris yra kairiau posūkio vietos. Numušus kamuoliuką į šią vietą Jūs atsidursite tiesiai prieš ridenimo duobutę, kuri bus už smėlėto kalvagūbrio. Pušų jaunuolynas, esantis dešinėje ridenimo aikštelės pusėje skiria šią aikštę nuo 17 ir 18 aikščių.
Aikštė 3
Par 3
145 m (160 y)
Žaidimo kryptis: pietryčių

Šioje aikštėje išmušimo aikštelės yra įkomponuotos į smėlėtą kalvagūbrį. Iš šių aikštelių prieš Jus atsivers panoraminis trijų smūgių aikštės vaizdas. Ridenimo aištelė yra iš karto už upelio. Pušų jaunuolynas dešinėje skiria šia aikštę nuo 17 aikštės.