Mes esame tarptautinius standartus atitinkantis, 18 duobučių Škotiško links tipo golfo aikštynas. „Vilkėje“ Jūs ne tik atsipalaiduosite ir mėgausitės savo pamiltu žaidimu, tačiau ir būsite apsupti neįtikėtino grožio gamtos.

Gamtai esame dėkingi už nepakartojamas natūralias kliūtis ir smėlio bunkerius, kurie pareikalaus iš golfo profesionalų pademonstruoti visą jų sukauptą patirtį ir turimą meistriškumą. Škotiško tipo „Vilkės“ aikštynas užima 65 ha plotą, o žaidimo atstumas viršija 10 km – tai, ko gero, vienas sudėtingiausių golfo aikštynų ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione.

Pagal architekto, švedo, Johan Benestam ir amerikiečių dizainėrio Robert Pedigo sumanymą, aikštyno projektas išlaiko natūralų Dzūkijos kraštovaizdį: viena aikštyno dalis yra apsupta pušyno, kita – atvira, o per vidurį teka „Vilkės“ upelis, kurio vardu ir pavadintas aikštynas. Tuo tarpu, pats aikštynas ribojas su „Vilko“ ežero gamtos draustiniu. Ypatingi vaizdai suteiks papildomą malonumą tiek patyrusiems žaidėjams, tiek pradžiamoksliams.

Nors ir turime pažangų golfo aikštyną, tačiau laukiame ir naujokų. „Vilkės“ golfo klubo treniruočių aikštėje dirba profesionalūs golfo treneriai, padedantys pradedantiesiems golfo žaidėjams įgyti pagrindines žinias ir išmokti žaisti golfą, o jau žaidžiantiems – patobulinti savo įgūdžius. Taip pat, „Vilkėje“ patiks net patiems mažiausiems, kadangi aikštyne veikia Druskininkų vaikų golfo mokykla. Golfo aikštynas „Vilkė“ – tai unikalus kompleksas visai šeimai.

Aikštynas yra įsikūręs patogioje poilsiautojams vietoje, visai netoli Druskininkų.

Mus rasite Kamorūnų kaime prie Leipalingio, 19 kilometrų nuo Druskininkų.

Iki susitikimo „Vilkės“ golfo aikštyne!