Reklama

„Vilkės“ golfo aikštyną kiekvieną sezoną aplanko virš 3000 įvairaus amžiaus, profesijų žmonių iš skirtingų šalies ir užsienio vietų, todėl kviečiame pasinaudoti proga ir reklamuoti savo įmonės produkciją ar teikiamas paslaugas.
Aikštynas ir jo infrastruktūra sudaro daug galimybių įvairiais būdais viešinti Jūsų įmonę. Kartu galime rasti tinkamiausius iškabų, dalomosios spaudos variantus, skleisti informaciją internete ar priimti kitus Jūsų įmonei tinkamus spendimus.

 

Vieta Jūsų šventei

„Vilkėje“ puikiai laiką praleido jau ne viena draugų ir kolegų grupė. Siūlome ne tik įdomius ir naudingus renginius didesnėms žmonių komandoms, bet ir pritaikome mūsų pamokas ir numatytą programą prie Jūsų poreikių. Aikštynas taip pat siūlo puikias sąlygas mokymams ar konferencijoms rengti. Jo teritorija siekia net 65 ha plotą, todėl čia vietos pakaks įgyvendinti visoms Jūsų idėjoms.

 

Apgyvendinimo paslaugos

Greitai „Vilkėje“ bus galima apsistoti ilgesniam laikui – šiuo metu ruošiamasi priimti svečius jaukiai ir patogiai nakvynei pačiame aikštyne. Informaciją kviečiame sekti interneto puslapyje wolfgolf.lt arba kreiptis į administraciją tiesiogiai.

 

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis telefonu +37061145333 arba el. paštu reception@wolfgolf.lt