Viešbutis

Patogus nakvynės variantas Vilkės golfo klubo aikštyne. Kviečiame svečius jaukiai ir patogiai apsistoti pačiame aikštyne. 

Dėl detalesnės informacijos  ir rezervacijos prašome kreiptis telefonu +37061145333 arba el. paštu reception@wolfgolf.lt

Nakvynės pasiūlymai:

Dvivietis kambarys dviems asmenims su pusryčiais – 50€

Dvivietis kambarys vienam asmeniui su pusryčiais – 30€

Gastro Pub „Kepú”

Gastro Pub „Kepú” – nauja maisto ir gėrimų oazė „Vikės golfo klubo” aikštyne!

Mes siūlome puikų patiekalų ir gėrimų pasirinkimą, kurio pagrindą sudaro sezoniški ir šviežiausi ingredientai. “Kepù” meniu yra pagrįstas vietinių produktų naudojimu ir mūsų šefo kūrybiškumu. Mūsų komanda tiki, kad maistas turėtų būti skanus, paprastas ir sveikas, todėl mūsų patiekalai yra paruošti su dideliu dėmesiu ir meile.

Gastro Pub „Kepú”  baro meniu pasižymi įvairiu asortimentu. Nuo klasikinių kokteilių iki geriausio vietinio ir tarptautinio alaus bei stipriųjų gėrimų rūšių. Taigi, net jei jūs neesate kokteilių fanas, padėsime surasti gėrimą, kuris atitiks jūsų skonį ir nuotaiką.

Be to, mes puoselėjame malonią ir atpalaiduojančią atmosferą, kurią vertina tiek mūsų reguliarūs lankytojai, tiek ir naujieji svečiai. Be įprastos baro patirties, Gastro Pub „Kepú” taip pat siūlo surengti įvairius renginius ir vakarienes, kurie gali būti puikia proga susitikti su draugais ar kolegomis. Verslo Pietūs darbo dienomis, kad galėtumėte mėgautis mūsų meniu, net ir tarp darbo reikalų.

Atvykite į Gastro Pub „Kepú” ir mėgaukitės skaniu maistu ir gėrimais, atsipalaiduokite po golfo ar tiesiog pailsėkite nuo kasdienių rūpesčių.


Mes dirbame:
Trečiadieniais 12:00-19:00
Ketvirtadieniais 11:00-19:00
Penktadieniais 11:00-20:00
Šeštadieniais 10:00-20:00
Sekmadieniais 10:00-20:00
* darbo laikas keičiasi užsakomiesiems renginiams, pusryčiams, vakarienėms.”

Daugiau informacijos: kepu.gastro.pub@gmail.com